(044) 528 33 66
(067) 549 01 77
Вхід для клієнта

Іноваційна авторська методика Real Contacts Audit — практика використання

Відомо, що практика використання програм Mystery Shopping достатньо поширена як в Україні, так і за кордоном. Право роботодавця на здійснення відеоспостереження за працівниками на робочому місці, аудіо- чи відеозапису під час виконання робочих обов’язків, має на меті, перш за все, захист власності, а також все частіше використовується з метою оцінки та аналізу рівня сервісу.

Наведемо перелік декількох факторів, які мають ключове значення для збереження балансу приватності працівників та клієнтів, врахування специфіки трудових відносин та розвитку нових технологій:

— періодичне проведення процедури моніторингу у встановлені терміни з попередженням працівників ДО початку кожного нового етапу щодо типу здійснюваного моніторингу, мети та очікуваних результатів

— наслідки моніторингу для конкретного працівника

— збереження анонімності сторін визначенням межі втручання у приватність працівника та клієнта з боку роботодавця

— можливість оскарження результатів перевірок працівником\ керівником локації

— обмежене коло осіб, які матимуть доступ до кожної конкретної оцінки, тобто, збереження приватності даних працівників та клієнтів.

При використанні іноваційної авторської методики Real Contacts Audit перелічені фактори так само є ключовими,та їх дотримання набуває значно простішої форми, оскільки використовуються архівні записи реальних контактів з клієнтами, що були попереджені (об’явою при візиті чи IVR при дзвінку) на відміну від можливого розкриття таємного покупця під час візиту. Одночасно працівники зазнають менше стресу оскільки консультація, взаємодія з клієнтом відбувається в звичному робочому ритмі та може бути оскаржена без наслідків для працівника.

Обсуждение закрыто.